Folie PPF – najmocniejsze zabezpieczenie pojazdu

2 listopada 2021

Blazej

Brak kategorii

18

Folie PPF - najmocniejsze zabezpieczenie pojazdu

Nasze auta to jedne z najbardziej funkcjonalnych urządzeń życia codziennego, które w znacznym stopniu ułatwiają nasze funkcjonowanie. Samochody coraz częścią stają się także synonimem komfortu i luksusu. Nowoczesne wyposażenie sprawia, że podróże stanowią czystą przyjemność. Jak skutecznie zabezpieczyć nasz samochód przed zdarzeniami losowymi, które mogą spowodować poważne uszkodzenia? Przyjrzyjmy się z bliska folii PPF – najskuteczniejszej ochronie naszych aut.

Folia PPF – charakterystyka

Folia PPF to innowacyjny produkt, który pozwoli na całkowitą ochronę Twojego samochodu. Doskonała klarowność materiału po odpowiedniej aplikacji sprawia, że folia jest niewidoczna gołym okiem na naszym samochodzie. Pomimo tego, że wydawać się to może wręcz niemożliwe, folia PPF chroni auto przed uderzeniem kamieni, rysami i otarciami parkingowymi, jak również przed aktami wandalizmu, takim jak rysowanie po aucie kluczem.

Folia PPF wykazuje właściwości samoregeneracyjne. Powstałe na foli rysy samoistnie znikają pod wpływem ciepła. Wystarczą promienie słoneczne bądź umycie auta ciepłą wodą, a wszelkie rysy powstałe na foli odejdą w zapomnienie. Produkt wykazuje także właściwości hydrofobowe, co oznacza, że gromadzi wodę w krople i odprowadza ją. Aplikacja foli stanowi gwarancję długoletniej ochrony lakieru.

Rodzaje obklejeń folią PPF

Folią PPF można obkleić zarówno cały pojazd, jak i jego pojedyncze elementy czy front. Folia idealnie dopasowuje się do konkretnego elementu dzięki cięciu formatek przez ploter. Można zastosować ją na dowolnie wybrany element w naszym aucie. Stosuje się ją także na lampy czołowe, klamki, lusterka. Folia PPF nadaje się także do oklejenia wnętrza auta. Można ją położyć na wszystkie powierzchnie wykonane z karbonu oraz piano Black.

Długoletnia trwałość i doskonała jakość wykonania.

Folia PPF to wyjątkowo trwały materiał, który będzie pełnił swoją funkcję od kilku, aż do kilkunastu lat. Jest to więc inwestycja długoterminowa, która jak żaden inny materiał ochroni nasze auta przed różnorodnymi zdarzeniami losowymi. Takie rozwiązanie pozwala na całkowity komfort bezpieczeństwa. Folia PPF odporna jest na sól drogową, kwaśne deszcze czy chemię samochodową. To najbardziej rozwinięta technologia ochrony aut dostępna na rynku.

Jeśli szukasz rozwiązania, które w największym stopniu będzie w stanie zabezpieczyć Twój ukochany samochód który właśnie wyjechał z salonu bądź jest już przez Cienie używany, folia PPF to strzał w dziesiątkę!

Post by Błażej

18 Responses to Folie PPF – najmocniejsze zabezpieczenie pojazdu