Zabezpieczenie i ochrona lakieru powłoką ceramiczną w Łodzi

Powłoki ceramiczne są jedną z możliwości zabezpieczenia powierzchni samochodu. Tego typu ochrona pozwala długo cieszyć się pięknie wyglądającym autem. Ceramiczne zabezpieczenie lakieru stanowi barierę m.in. dla niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz soli drogowej. Ponadto oklejanie auta powłoką ceramiczną chroni lakier przed szkodliwym działaniem ptasich odchodów, owadami uderzającymi w auto podczas jazdy, wysoką temperaturą czy negatywnym wpływem promieniowania UV.

Zabezpieczenie lakieru – powłoki ceramiczne nakładane w Łodzi

Dzięki powłoce ceramicznej samochód prezentuje się niezwykle atrakcyjnie – nabiera głębi oraz szklistości, a mianowicie powstaje efekt mokrego lakieru. Ceramiczne zabezpieczenie chroni powierzchnię auta przed mikrozarysowaniami oraz blaknięciem, a także zapewnia łatwość utrzymania pojazdu w czystości. W przypadku tego rodzaju ochrony lakieru czas działania waha się od 12 do 60 miesięcy – zależy od konkretnego egzemplarza. Niektóre rodzaje powłok ceramicznych posiadają także właściwości self-healing, tzn. mają zdolność do samoregeneracji po uszkodzeniach.

Ochrona lakieru – powłoka ceramiczna

Świetną ochronę lakieru stanowi oferowana przez nas powłoka ceramiczna – na auto nadaje się ona IDEALNIE! Zajmujemy się jej profesjonalnym i sprawnym nakładaniem, a miejscem, w którym świadczymy tego rodzaju usługi, jest Łódź. Warto się z nami jak najszybciej skontaktować, aby umówić termin oklejania auta, ponieważ o zabrudzenie, porysowanie bądź odpryśnięcie lakieru nietrudno, dlatego tak ważne jest jego wcześniejsze zabezpieczenie.

Każdy właściciel samochodu marzy o tym, aby jego pojazd przez długi czas prezentował się bez skazy, a to mogą zapewnić świetnej jakości powłoki ceramiczne. Odpowiadają one za właściwe zabezpieczenie lakieru. Warto podkreślić, że w przypadku prawidłowej ich pielęgnacji trwałość tych powłok będzie naprawdę rewelacyjna. W dodatku są one odporne na promieniowanie UV, blaknięcie, jak również na zmiany temperatur. Dzięki powłokom ceramicznym lakier auta będzie wyglądał niezwykle estetycznie przez długi czas!

Powłoka ceramiczna – działanie na lakier auta:

 • ochrona przed delikatnymi zarysowaniami,
 • nadanie wysokiego połysku,
 • zabezpieczenie przed korozją oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi,
 • nadanie szklistości,
 • pogłębienie koloru samochodu.

Powłoki na auto to same korzyści! Zachęcamy do skorzystania z usługi nakładania powłoki ceramicznej na lakier samochodowy. Nasze studio znajduje się w Łodzi – przekonaj się, jak pięknie może wyglądać Twoje auto.

880 109 326

Formularz kontaktowy

  without
  https://deepdetail.pl/wp-content/themes/hazel/
  https://deepdetail.pl/
  #EDB44D
  style1
  paged
  Ładowanie...
  /home/server211038/ftp/migracja/deepdetail.pl/wordpress/
  #
  on
  none
  loading
  #
  Sort Gallery
  on
  yes
  yes
  off
  off
  off